Uprawy

Pszenica

Szukasz informacji na temat objawów niedoboru składników odżywczych pszenicy? A może chcesz zwiększyć wydajność lub jakość swojej pszenicy i potrzebujesz pomocy w wyborze właściwego nawozu? Znajdź odpowiedzi na te pytania wraz z poradami dotyczącymi wszystkich aspektów żywienia pszenicy

Zwiększanie plonu pszenicy

Zwiększanie plonu pszenicy

Dwoma, kluczowymi elementami struktury plonu pszenicy są ilość ziarna na jednostce powierzchni oraz jego masa. Wysokie plony można uzyskać osiągając odpowiednią ilość kłosów, utrzymując „zieloność” roślin, aby osiągnąć odpowiednią wielkość i masę ziarniaków.  Zbilansowany program nawożenia obejmujący niezbędne makro i mikroskładniki jest niezbędny, aby móc sterować tymi elementami.

Dowiedz się więcej jak wpływać na zwiększanie plonu pszenicy

Program nawożenia pszenicy
Program nawożenia pszenicy

Program nawożenia pszenicy

Opracowany przez naszych specjalistów Agronomów, program Yara dla nawożenia pszenicy, pomoże Ci osiągnąć doskonałą wydajność upraw.

Zobacz więcej informacji 

Niedobór składników odżywczych w pszenicy

Każdy składnik odżywczy ma ważny wpływ na żywienie roślin. Wybierz poniżej składnik odżywczy i dowiedz się więcej o objawach jego niedoboru i jego roli w produkcji pszenicy.

Kontakt
Kontakt

Skontaktuj się z naszym Działem doradztwa agronomicznego

Narzędzia i usługi

Yara opracowała wiele pomocnych narzędzi i usług, aby podzielić się naszą wiedzą na temat optymalizacji jakości i wydajności upraw. Narzędzia są także pomocne przy wyborze odpowiedniego pakietu produktów oraz zalecanych aplikacji nawozów. Dobranie prawidłowego programu nawożenia jest podstawą zrównoważonego rolnictwa. Yara doradza rolnikom, jak osiągnąć maksymalny plon, bez straty składników odżywczych do gleby, minimalizując tym samym wpływ na środowisko.