Zapobieganie H2S i nawrotu z naszym YaraNutriox™ pakietem środków serwisowych

Jeśli zakład ma problem z uwalnianiem się siarkowodoru H2S, które prowadzi do skarg od okolicznych mieszkańców spowodowanych nieprzyjemnymi odorami, należy wdrożyć rozwiązanie mające na celu wyeliminowanie siarkowodoru oraz zapobieżenie ponownemu uwalnianiu się.

Kompleksowe rozwiązanie, które przynosi gwarantowane rezultaty i optymalizację kosztów walki z H2S

YaraNutriox zapewnia wszystko, co jest potrzebne do kontroli dozowania produktu i sprawdzania w czasie rzeczywistym skuteczności działań zwalczających siarkowodór. Można zdalnie zmieniać dawkę i stosować taką ilość produktu, jaka jest rzeczywiście niezbędna.

To sprawdzone rowiązanie:

Dzięki współpracy z ponad 2000 dozującymi zakładami, firma Yara oferuje YaraNutriox, kompletne rozwiązanie idealnie dostosowane do potrzeb klientów.

 

 

Long nose and Odalog in use

Krok 1: Analiza

Wykonujemy kompleksową ocenę diagnostyczną, która identyfikuje źródła uwalniania się H₂S z sieci kanalizacyjnej lub oczyszczalni ścieków (WWTP). Oceniane jest zagrożenie zatruciem i korozją, a także zapach oparów. Po ocenie ilościowej emisji H₂S nasi eksperci przygotowują najlepsze rozwiązanie dla sieci kanalizacyjnej lub oczyszczalni ścieków (WWTP), zapobiegające dalszym problemom z siarkowodorem.

 

Trial

 

Krok 2: Faza testów

Każdy zakład ma swoje cechy charakterystyczne, dlatego też konieczne są testy, które pozwolą nam określić najlepszą strategię dozowania dla danego klienta.

 

 

wastewater treatment plant

Krok 3: Wybór najlepszych urządzeń

W podsumowaniu, technicy YaraNutriox rekomendują najlepszy pakiet rozwiązań, który zawiera:

  • Sterownik dozowania
  • Zbiornik magazynowy produktu
  • Instalacja dozująca

Elementy te są integrowane z już istnięjącymi systemami zarządzania on-line umożliwiającymi kontrolę ilości. W ofercie posiadamy także rozwiązanie YaraTelemetry.