Opcje opakowań

Oferujemy specjalną gamę opakowań AdBlue, które odpowiadają potrzebom pojazdów nieporuszających się po drogach publicznych oraz maszyn. Obejmuje to pompy z napędem nieelektrycznym, dzięki czemu można napełniać zbiornik AdBlue® ciągnika lub innej maszyny praktycznie w każdej placówce lub w terenie. Możesz polegać na firmie Yara oraz jej sprzedawcach w zakresie niezawodnych dostaw AdBlue w zależności od swoich potrzeb.

Zużycie AdBlue ma bezpośredni wpływ na wybór typu opakowania, np. pojedynczy kanister, beczka lub zbiornik IBC. Klientom zużywającym większe ilości AdBlue zapewniamy dostawy produktu luzem i napełnianie specjalnie przeznaczonych do tego zbiorników.

  • Nasz zespół handlowy może pomóc Ci w wyborze najbardziej optymalnej opcji. Nasza sieć dystrybutorów Air1 może dostarczyć AdBlue do Twojej placówki w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia. Nasz asortyment obejmuje:
  • Pakowane AdBlue: kanistry AdBlue 10 litrów, beczki AdBlue 210 litrów, zbiorniki IBC AdBlue 1000 litrów.

AdBlue w formie bezpośredniej dostawy produktu luzem do Twojej placówki w małych zbiornikach masowych lub w zbiornikach podziemnych w formie dostaw cysternami drogowymi


Oto lista dystrybutorów AdBlue

 

10L can

Kanister 10 l

Jeśli dysponujesz tylko jednym ciągnikiem lub maszyną nieprzeznaczoną do ruchu drogowego wyposażonymi w system SCR, wtedy ta puszka AdBlue o pojemności 10 litrów spełni Twoje potrzeby. Ta puszka:

  • Jest łatwa w transporcie
  • Jest łatwa w użyciu przy napełnianiu zbiornika
  • Puszka jest wyposażona w lejek, który zapewnia nalewanie bez zanieczyszczeń

Nasze puszki AdBlue można zakupić na stacjach serwisowych, u dystrybutorów Air1 lub u dealerów samochodowych.

 

210L Drums 

Beczki

Jeśli dysponujesz kilkoma ciągnikami lub pojazdami nieprzeznaczonymi do ruchu drogowego z silnikami SCR, najlepszym rozwiązaniem będą beczki o pojemności 210 litrów. Przy zachowaniu odpowiednich warunków AdBlue można przechowywać w placówce przez 12 miesięcy.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę.

 

IBC Container

 

Zbiornik IBC – 1000 l

W przypadku operatorów dysponujących kilkoma maszynami rolniczymi, pojazdami do obsługi lotnisk lub koparkami zalecamy wybór zbiorników IBC z AdBlue. Ten zbiornik IBC o pojemności 1000 litrów oferuje kompletne i elastyczne rozwiązanie w formie uzupełnienia magazynowania paliwa.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę.

 

Masowe dostawy AdBlue

Jeśli w Twojej flocie występuje więcej maszyn lub ciągników SCR, wtedy najlepszym rozwiązaniem dla Twojego gospodarstwa lub placówki będzie dostawa produktu AdBlue luzem. Oferujemy łatwe i przystępne rozwiązanie do masowej obsługi AdBlue Air1:

  • Zbiorniki AdBlue są dostępne w pojemnościach od 2500 litrów i opcjonalnie zapewniają zarządzanie zapasami z wykorzystaniem telemetrii, jak również mogą być wyposażone w dwustronny dozownik umożliwiający napełniania jednocześnie dwóch pojazdów
  • Możemy zainstalować masowe zbiorniki w Twoich prywatnych placówkach lub w terenie, a w razie potrzeby możemy zamontować je jako dodatkową opcję do zbiorników na paliwo.

W przypadku większych użytkowników dostępne są zbiorniki robione na zamówienie. Możemy przygotować ofertę na podstawie zapytania. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Agnieszka Maculewicz - Jung
Agnieszka Maculewicz - Jung
Air1 Business Manager Poland

AdBlue® is a registered trademark of the Verband der Automobilindustrie e.V. (VDA).