AdBlue® do samochodów oraz innych pojazdów osobowych

Technologia SCR oraz potrzeba stosowania AdBlue stają się coraz powszechniejsze w samochodach osobowych i innych pojazdach. Obecnie można kupić pojazdy najbardziej znanych producentów samochodów, które wyposażone są w system SCR i wykorzystują środek AdBlue.

Yara to największy producent AdBlue na świecie. Nasz produkt AdBlue redukuje emisję niebezpiecznych substancji w pojazdach ciężarowych, autokarach i autobusach już od 2004 roku.

W przypadku pojazdów osobowych oferujemy produkt AdBlue w wielu różnych formatach. Wspólnie z naszymi partnerami – od producentów samochodów, warsztatów do stacji benzynowych, umożliwiamy kierowcom łatwy dostęp do produktów AdBlue firmy Yara.

Współpracując z czołowymi sprzedawcami zdecydowaliśmy się nie kierować się bezpośrednio do pojedynczych konsumentów. Jednakże, tutaj mogą Państwo uzyskać informacje o rodzajach produktów firmy Yara dla samochodów osobowych, sposobie używania produktu AdBlue oraz dlaczego jakość produktu AdBlue ma znaczenie. Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania poszczególnych kierowców.

Agnieszka Maculewicz - Jung
Agnieszka Maculewicz - Jung
Air1 Business Manager Poland

AdBlue®: łatwe użycie

AdBlue®: łatwe użycie

Niektórzy uważają, że używanie AdBlue jest problematyczne, ale w rzeczywistości tak nie jest. Pojazdy SCR są tak samo łatwe w eksploatacji, jak inne pojazdy lub samochody osobowe. 

Dowiedz się więcej

AdBlue – najszybciej rozwijający się produkt w kategorii samochodowych produktów chemicznych

Aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące pojazdów z silnikami wysokoprężnymi wyposażonymi w systemem SCR, produkt AdBlue musi być stosowany tylko w dedykowanym zbiorniku AdBlue – od pierwszego uzupełnienia na linii produkcyjnej, poprzez kolejne uzupełnienia, które kierowca musi wykonywać przez cały okres żywotności pojazdu. Będzie to stanowić istotną możliwość biznesową dla interesariuszy łańcucha wartości.

Jako Sprzedawca części/akcesoriów samochodowych lub uczestnik programu Aftermarket Care OEM, AdBlue oferuje znaczne możliwości pozyskiwania nowych klientów. W przypadku wątpliwości kierowców dotyczących zakupu pojazdu z systemem SCR upewnianie ich, że produkt AdBlue jest dostępny, przypominanie kierowcom, że powinni uzupełniać produkt AdBlue lub oferowanie im usługę uzupełnienia.

Firmy przepakowujące mogą także zyskać na nowym, rozwijającym się rynku, a firma Yara może dostarczać opakowania zbiorcze oraz sprzęt do dozowania dla tego sektora w celu przepakowania produktów do opakowań oznakowanych marką lub własnych opakowań.

Sprzedawcy

AdBlue for Passenger cars

Dla Sprzedawców chemicznych środków ochronnych / samochodowych, AdBlue szybko stanie się istotnym, jeśli nie najszybciej schodzącym produktem w kategorii. Gdziekolwiek tankowany jest olej napędowy – AdBlue stanie się niezbędną ofertą dopełniającą. Przypominanie kierowcom, że powinni uzupełnić produkt AdBlue – lub oferowanie uzupełnienia preparatu za nich – stanie się kluczową czynnością sprzedaży produktów droższych. Zakres produktów AdBlue firmy Yara to wyjątkowe, wygodne i przyjazne środowisku rozwiązania dla użytkowników końcowych, jak i sprzedawców.

Uzupełniacze samochodowych środków chemicznych

AdBlue for passenger cars

Dla przemysłu samochodowych środków chemicznych, AdBlue stanie się głównym produktem uzupełniając ofertę. Jako największy na świecie producent AdBlue, firma Yara posiada bogate doświadczenie w zakresie obsłudze, uzupełnianiu i sprzedaży produktu AdBlue w formie opakowań. Co więcej, posiadamy umowy na dostawy z czołowymi sprzedawcami i producentami części oryginalnych. Obecnie, na całym świecie aktywnie poszukujemy i wybieramy Partnerów do AdBlue Value Chain Alliance.

Producenci oryginalnego sprzętu motoryzacyjnego (OEM)

Automotive OEMs

Dla producentów OEM – znacząca obecność firmy Yara na rynku oraz udokumentowane doświadczenie w zakresie obsługi produktu AdBlue będą nieocenione. Posiadamy 5 głównych ośrodków produkcyjnych – dwa z nich należą do największych na świecie – a nasze zbiorniki i terminale znajdują się na całym świecie. Zabezpieczenie ośrodków w najbliższej odległości – linii produkcyjnych i rynku posprzedażowego. Produkt AdBlue firmy Yara jest dostępny w odpowiednich formatach: pierwszego uzupełnienia, uzupełnienia w serwisie posprzedażowym, do własnego uzupełniania (DIY), oraz dla dealerów OEM.

Dowiedz się więcej

AdBlue® is a registered trademark of the Verband der Automobilindustrie e.V. (VDA).