Gdzie mogę kupić AdBlue®?

Czy musisz kupować AdBlue® do swojego pojazdu ciężarowego, autokaru, autobusu lub pojazdu dostawczego? Pierwszym etapem jest wybór uznanego dostawcy, ponieważ AdBlue jest roztworem mocznikowym o wysokiej czystości, który musi być wytwarzany zgodnie z normą ISO. Ta międzynarodowa norma chroni Twój pojazd przed możliwym zanieczyszczeniem, które mogłoby spowodować bardzo kosztowne naprawy. Używając roztworu mocznikowego o nieprawidłowej lub niskiej jakości, który nie spełnia tych norm, narażasz się na kosztowne naprawy.

Air1, marka AdBlue firmy Yara posiada certyfikat ISO 22241 (ISO-22241-1, ISO-22241-2, ISO-22241-3). Produkt ten jest dystrybuowany przez naszą sieć dystrybutorów oraz sprzedawców Air1, którzy mają swoje siedziby na całym świecie. Nasi sprzedawcy oferują głównie Air1, jak również mogą sprzedawać paliwo i inne produkty samochodowe. AdBlue można również znaleźć na stacjach na drodze (nasza bezpłatna aplikacja (dostępna dla systemu Android i Apple) wskaże Ci najbliższą stację oferującą Air1). Większość firm paliwowych wybrało firmę Yara jako dostawcę AdBlue.

Cena AdBlue będzie uzależniona od wielkości zamówienia. W zasadzie cena litra AdBlue wynosi około 50% ceny paliwa, więc produkt ten jest znacznie tańszy.

Znajdź stację obsługi przy użyciu naszego lokalizatora AdBlue

Nasz lokalizator AdBlue wskaże Ci, gdzie znajduje się najbliższy dystrybutor Air1. W tych miejscach znajdują się również dystrybutory oleju napędowego, więc można napełnić oba zbiorniki w tym samym czasie. Dzięki temu szybko i sprawnie przystąpisz do pracy.

AdBlue® is a registered trademark of the Verband der Automobilindustrie e.V. (VDA).