stycznia 21, 2022

„Sezon 2022 a sady jabłoniowe, co dalej?” – NAGRANIE

Według: Zespół Doradztwa Ogrodniczego

21 stycznia 2022 Yara Poland wraz z Wydawnictwem Plantpress zorganizowała webinarium pt. „Sezon 2022 a sady jabłoniowe, co dalej?”.

 Miniony sezon niewielu producentów może zaliczyć do udanych. Ale chociaż wszyscy z niepokojem śledzimy zmieniającą się wokół nas rzeczywistość, każdy z nas musi podjąć decyzję co do przyszłego sezonu. Jaką strategię przyjąć? W poszukiwaniu odpowiedzi poprosiliśmy o zabranie głosu ekspertów: dr Tomasza Lipę (UP w Lublinie, TRSK) a także dr Dariusza Paszko (UP w Lublinie). W spotkaniu wziął także udział Sebastian Przedzienkowski reprezentujący Yara Poland.

W ramach spotkania zostały zaprezentowane następujące tematy:

  • Podejście do nawożenia sadów pod kątem sezonu 2022 r.  – Sebastian Przedzienkowski,
  • Ekonomika uprawy jabłoni a rok 2021 …. i co dalej? – dr Dariusz Paszko,
  • Odmiany kluczowym elementem nowoczesnej uprawy jabłoni – dr Tomasz Lipa.

Cieszymy się, że podjęta przez nas tematyka spotkała się z tak pozytywnym odzewem ze strony sadowników. Świadczy o tym nie tylko frekwencja podczas spotkania on-line, ale także dyskusja i pozytywne komentarze. Pragniemy poinformować, że nadal jest możliwość zdobycia dostępu do pełnego zapisu filmowego z Webinarium i jest  on całkowicie bezpłatny, a jedynym warunkiem jego uzyskania jest poprawne zarejestrowanie się - poprzez wypełnienie poniższej ankiety. Po poprawnej rejestracji, uczestnik otrzyma drogą mailową link do materiału filmowego ze spotkania.

Webinar SF jabłoniowy nagranie 21.01