Yara TankmixIT

TankmixIT jest to aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne (typu smartfon, tablet), zawierająca wskazówki dotyczące mieszania produktów dolistnych YaraVita z innymi substancjami czynnymi.

Pobierz aplikacjeGet TankmixIT on the App Store

Get CheckIt on Google play

TankmixIT for mobile

 

Jest to mobilna wersja usługi online – www.tankmix.com. Na podstawie bazy danych wyników z tysięcy indywidualnych, dwukierunkowych badań mieszanek wieloskładnikowych, TankmixIT pomaga rolnikom w lepszym planowaniu programów nawożenia dolistnego, nawozami mikroelementowymi YaraVita. Każdy test mieszania zawarty w bazie danych, jest wykonywany w warunkach laboratoryjnych i wytycznych BS EN ISO 9001:2000, co potwierdza wiarygodność jego wyników. Baza danych TankmixIT jest regularnie aktualizowana.

Korzystanie z aplikacji TankmixIT jest bardzo proste. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji, należy zaakceptować warunki użytkowania, a następnie wybrać kraj, aby uzyskać dostęp do odpowiedzniego zakresu produktów. Na tej podstawie można sprawdzać możliwość mieszania nawozów YaraVita z innymi środkami. Aplikacja generuje następnie listę wszystkich badań laboratoryjnych oraz ich wyniki, dla wybranego produktu YaraVita oraz wybranego drugiego środka. 

Jeśli w bazie danych nie znajdzie się wyników mieszania dla danej substancji, można zwórcić się z prośbą o ich wykonanie. W takiej sytuacji, jeśli wymagane substancje do mieszania, znajdują się bezpośrednio w naszym laboratorium, badanie takie, wykonujemy w ciągu kilku godzin i wyniki są dodawane do bazy danych.