Witamy w Yara

Wiedza, produkty i rozwiązania firmy Yara umożliwiają rolnikom, dystrybutorom i klientom przemysłowym rentowny i odpowiedzialny rozwój działalności, zapewniając jednocześnie ochronę surowców naturalnych, żywności i środowiska.
Firma Yara została założona w 1905 roku, aby rozwiązać narastający w Europie problem głodu. Obecnie zatrudnia ponad 12 000 osób i prowadzi sprzedaż w ponad 150 krajach na całym świecie.
yara north america terminal

Yara w Polsce

Yara Poland działa na rynku polskim od roku 1991. W ciągu kilkunastu lat obecności na polskim rynku udowodniliśmy, iż jesteśmy godnym zaufania partnerem.

Sustainable thumb

Zrównoważony rozwój

Firma Yara zapewnia rozwiązania dla zrównoważonego rolnictwa i środowiska. Jesteśmy wiodącym przedsiębiorstwem o charakterze globalnym, aktywnie reagującym na światowe wyzwania.  By stać się odpowiedzialnym podmiotem i przyczynić się do zrównoważonego rozwoju proponujmy skorzystanie z naszej strategii „Creating Impact” („Tworzymy dobre wrażenie”).

Yara Global thumb

Yara na Świecie

Dowiedz się więcej o kluczowych faktach i danych, wizji i strategi, B&R, globalnych przedsięwzięciach oraz o kulturze i historii firmy Yara.

Careers promo image

Kariera

Yara rośnie i zamierza swój rozwój kontynuować. Jako duża, globalna firma, Yara jest atrakcyjnym miejscem pracy dla wielu utalentowanych ludzi z całego świata.