Witamy w Yara

Wiedza, produkty i rozwiązania oferowane przez firmę Yara przyczyniają się do osiągania zysków oraz odpowiedzialnego rozwoju działalności rolników, dystrybutorów oraz odbiorców przemysłowych, zapewniając ochronę zasobów naturalnych, żywności i środowiska.

Firma Yara powstała w 1905 roku, aby rozwiązać pojawiający się wówczas w Europie problem głodu. Obecnie Yara zatrudnia prawie 15 tys. osób i sprzedaje swoje produkty w niemal 160 krajach na całym świecie.

yara north america terminal

Yara w Polsce

Yara Poland działa na rynku polskim od roku 1991. W ciągu kilkunastu lat obecności na polskim rynku udowodniliśmy, iż jesteśmy godnym zaufania partnerem.

Sustainable thumb

Zrównoważony rozwój

Yara dostarcza rozwiązania dla zrównoważonego rolnictwa i środowiska naturalnego. Jesteśmy wiodącą na świecie firmą aktywnie reagującą na globalne wyzwania.

Yara Global thumb

Yara na Świecie

Dowiedz się więcej o kluczowych faktach i danych, wizji i strategi, B&R, globalnych przedsięwzięciach oraz o kulturze i historii firmy Yara.

Careers promo image

Kariera

Yara rośnie i zamierza swój rozwój kontynuować. Jako duża, globalna firma, Yara jest atrakcyjnym miejscem pracy dla wielu utalentowanych ludzi z całego świata.