YaraVita Last N

YaraVita Last N

YaraVita Last N jest wysoko skoncentrowanym produktem formułowanym zawierającym azot, przeznaczonym do dokarmiania dolistnego. YaraVita Last N działa szybko i jest mobilny w organizmie rośliny, co czyni go idealnym w sytuacjach, w których nawożenie doglebowe nie jest możliwe lub dostepność skladnikow pokarmowych z gleby jest ograniczona. YaraVita Last N zawiera trzy formy azotu w jednym produkcie, formę azotanową, amonową i amidową, co tworzy mieszaninę azotową działającą zarówno bardzo szybko jak i wolniej, zapewniając dostępność azotu w dłuższym okresie czasu. .

Ciekła forma nawozu sprawia, że preparat jest latwy w użyciu, wystarczy jedynie odmierzyć zalecaną objetość i wlać do zbiornika opryskiwacza.

Produkt został specjalnie opracowany w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa upraw. Przestrzeganie zalecanych dawek nie niesie ryzyka uszkodzenia roślin, zapewniając doskonałe efekty nawożenia.

Odpowiednia formulacja sprawia, że produkt charakteryzuje się dobrą mieszalnością i może być stosowany łącznie z innymi środkami ochrony roślin, co pozwala na oszczedność czasu i pieniędzy. Bezpłatny dostęp do informacji TANKMIX w internecie lub za pośrednictwem smartfonów umożliwia szybkie sprawdzenie, czy produkty mogą być stosowane jednocześnie.

Informacje o produkcie i bezpieczeństwie

Metoda aplikacji

Jabłoń

Jabłoń: 5-10 l/ha od pęknięcia pączka do początku kwitnienia lub po opadnięciu płątków z powtórną aplikacją po 10-14 dniach. Dawka wody 500 l/ha. Alternatywnie: Zastosuj 10 do 15 l/ha przed zbiorem owoców lub po zbiorach.

Beans

Fasola: 10-15 l/ha zaaplikowane przed kwitnięciem. W razie potrzeby powtórzyć na zawiązanym strąku. Dawka wody 200 l/ha.

Brokuł

Brokuł: 10-15 l/ha zastosowane 10-14 dni po posadzeniu. Powtórnie zastosować 10-15 l/ha w początku formowania głowy i powtórnie po 10-14 dniach. Dawka wody 200 l/ha.

Kapusta

Kapusta: 10-15 l/ha zaaplikowane po 10-14 dniach od posadzenia w gruncie. Powtórnie zastosować tą samą dawkę w początku formowania głowy i w odstępie 10-14 dni. Dawka wody 200 l/ha.

Cereals

Zboża: 10-20 l/ha zastosowane od poczatku strzelania w źdźbło do końca dojrzałości mlecznej zboża ( skala Zadoksa BBCH 30 do 79). Dawka wody 100-200 l/ha. Należy pamiętać, że późne zastosownie azotu dolistnie może podnieść jego poziom w ziarnie.

Cebula

Cebula: 10-20 l/ha w momencie kiedy rośliny mają 15-20 cm wysokości. Jeśłi jest to potrzebne należy powtarzać zabiegi w odstępach 7-10 dniowych. Dawka wody: 200 l/ha.