YaraVera UREAS

YaraVera UREAS (38% N + 17,5 % SO3) to wzbogacony w siarkę granulowany nawóz na bazie mocznika, zapewniający wyższe plony niż sam mocznik. Polecany jest do stosowania na rzepaku, roślinach krzyżowych i użytkach zielonych

UreaS został opracowany w celu dostarczania azotu i siarki do szerokiej grupy roślin uprawnych i użytków zielonych. Jego stosunek 5: 1 N do S jest idealny dla rzepaku oleistego i innych roślin kapustnych. Łącząc mocznik z siarką w postaci siarczanu, wzrasta wchłanianie siarki przez korzenie roślin.

Natychmiastowa i długoterminowa odpowiedź na wzrost
Dzięki zawartości 6,6% azotu amonowego i 31,4% azotu mocznikowego Twoja uprawa jest odżywiona w szerokim zakresie czasu:
Natychmiastowa odpowiedź wzrostowa na azot amonowy. Długotrwała dostępność azotu za pomocą mocznika w celu utrzymania wzrostu przez cały sezon.

Zoptymalizowana dostępność siarczanu
Ponieważ przemysł ograniczył zanieczyszczenie powietrza, zaobserwowaliśmy niższy poziom siarki w naszej glebie. Niedobór siarki jest obecnie szeroko rozpowszechniony na glebach Polskich.
Ureas dostarcza dostępną siarkę siarczanową w celu uzyskania lepszej jakości plonów i wyższych plonów. Niedobór siarki w roślinach spowoduje zahamowanie wzrostu, a liść osiągnie bladozielony kolor. Siarka jest niezbędna dla podstawowych funkcji rośliny - jest potrzebna dla aminokwasów roślinnych, budulcowych białek.