Opcje opakowań

Twoje zużycie AdBlue® pozwoli określić opcje zakupów, np. które opakowanie wybrać w początkowej fazie oraz kiedy przejść z opakowań na zakupy masowe. Oto pytania, na które nasz zespół handlowy Air1 pomoże Ci uzyskać odpowiedzi.

  

Yara zapewnia standardową dostawę w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia za pośrednictwem oficjalnych partnerów Air1. Nasz asortyment obejmuje:

  • Pakowane AdBlue: kanistry AdBlue 10 litrów, beczki AdBlue 210 litrów, zbiorniki IBC AdBlue 1000 litrów.
  • AdBlue w formie dosta bezpośrednio luzem do Twojej placówki w małych zbiornikach masowych lub w zbiornikach podziemnych w formie dostaw cysternami drogowymi

10L Can

Kanister 10l

Jeśli dysponujesz tylko jednym lub dwoma pojazdami wyposażonymi w system SCR, wtedy ten kanister AdBlue o pojemności 10 litrów spełni Twoje potrzeby. Kanister:

  • Jest łatwy w transporcie
  • Jest łatwy w użyciu przy napełnianiu zbiornika
  • Kanister jest wyposażony w lejek, który zapewnia nalewanie bez zanieczyszczeń

10 litrów wystarczy na przejazd około 600 km. Kanistry można przewozić jako rezerwę, która w razie potrzeby umożliwi dojechanie do bazy lub do następnej stacji serwisowej.

Nasze kanistry AdBlue można zakupić na stacjach serwisowych, u dystrybutorów Air1 lub u dealerów samochodowych.

Drums

 

Beczki

Jeśli dysponujesz małą flotą silników SCR, najlepiej zdecydować się na beczki o pojemności 210 litrów. Przy zachowaniu odpowiednich warunków AdBlue można przechowywać w placówce przez 12 miesięcy.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę.

 

 

IBC Container

Zbiornik IBC – 1000 l

Jeśli właśnie zakupiłeś swoje pierwsze pojazdy SCR lub jeśli Twoja flota obejmuje pojazdy, które pokonują wyłącznie krótkie dystansy, zużycie AdBlue w Twoim przypadku jest ograniczone. W związku z tym najlepiej rozpocząć od prostego rozwiązania: średniego zbiornika produktu luzem (IBC). Zbiornik IBC o pojemności 1000 litrów oferuje kompletne i elastyczne rozwiązanie w formie uzupełnienia magazynowania paliwa.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę.

 

Produkt luzem

Jeśli w Twojej flocie występuje więcej pojazdów SCR, wtedy najlepszym rozwiązaniem będą dostawy produktu AdBlue luzem. Oferujemy łatwe i przystępne rozwiązanie do dostaw AdBlue Air1 luzem:

  • Dostępne są zbiorniki o pojemności od 2500 litrów
  • Dostępne jest zarządzanie zapasami z wykorzystaniem telemetrii
  • Dwustronne dozowniki umożliwiają jednoczesne tankowanie dwóch pojazdów w tym samym czasie

Możemy zainstalować zbiorniki produktyu luzem w Twojej bazie, a w razie potrzeby możemy zamontować je jako dodatkową opcję do zbiorników na paliwo.

Agnieszka Maculewicz
Agnieszka Maculewicz
Air1 Business Manager Poland

AdBlue® is a registered trademark of the Verband der Automobilindustrie e.V. (VDA).