Redukcja emisji NOx dla pojazdów, zakładów przemysłowych, energetyki i statków

Firma Yara jest jednym z wiodących dostawców kompletnych systemów kontroli emisji NOx opartych na instalacjach SNCR i SCR oraz odczynnikach jak mocznik i amoniak. Przez ostatnie dziesięciolecia nasze instalacje zastosowaliśmy w setkach lokalizacji. Oferujemy naszym klientom wyjątkową wiedzę i doświadczenie w branży przemysłowej, transportowej i morskiej, pomagając w obniżeniu emisji NOx.

Jesteśmy także największym na świecie producentem dodatku AdBlue, bardzo czystego roztworu mocznika stosowanego w celu redukcji emisji NOx w pojazdach z technologią SCR: samochodach ciężarowych, ciągnikach, autobusach, samochodach osobowych itp. Oferujemy szeroką gamę opakowań spełniających wszelkie potrzeby.

NOx reduction

AdBlue dla pojazdów z silnikiem wysokoprężnym z technologią SCR

Firma Yara posiada na całym świecie wiele fabryk produkujących AdBlue. Nasze możliwości produkcyjne w zakresie środka AdBlue gwarantują klientom niezawodne dostawy. Marka Air1 środka AdBlue firmy Yara jest dostępna przez sieć autoryzowanych dystrybutorów na całym świecie. Środek AdBlue Air1 możesz znaleźć także na swojej stacji obsługi pojazdów. Niezależnie od posiadanego pojazdu dysponujemy rozwiązaniem, którego potrzebujesz w zakresie opakowań, wyposażenia i szkoleń dotyczących środka AdBlue.

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane ze środkiem AdBlue.

system to reduce NOx

NOxCare: systemy redukcji emisji NOx dla zakładów przemysłowych i energetyki

Emisja szkodliwych związków do atmosfery w przemyśle, a zwłaszcza emisja NOx, regulowana jest przez coraz bardziej restrykcyjne przepisy. Zakłady produkcyjne muszą spełniać nowe wymagania. Firma Yara jest liderem w dziedzinie technologii SNCR i dostaw odczynników. Obsługujemy setki zakładów klientów na całym świecie i pomagamy im w projektowaniu, budowaniu i obsłudze potrzebnych im systemów redukcji emisji NOx.

Reducing agents for NOx control

Technologia SCR i odczynnik mocznikowy dla branży morskiej

Firma Yara to niezawodny partner w zakresie redukcji emisji NOx w branży morskiej. Nasze rozwiązanie Marine NOxCare obejmuje projektowanie i budowę systemów SCR, dostawy odczynnika mocznikowego oraz obsługę po sprzedaży, włącznie z dostawą części zamiennych w razie awarii.