Yara ImageIT

Yara ImageIT jest to aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne (typu smartfon, tablet), która służy do pomiaru pobierania azotu w uprawie i generuje rekomendacje w oparciu o fotografie uprawy.

ImageIT image

Aplikacja informuje użytkownika o proponowanej rekomendacji dawki azotu, aby uzyskać optymalną wydajność i jakość plonów. ImageIT przedstawia zalecenia nawozowe dla preferowanego produktu Yara.
Dzięki aplikacji ImageIT  smartfon, czy tablet, staje się w rękach rolnika narzędziem high-tech do testowania składników odżywczych w roślinie. ImageIT oblicza poziom pobrania azotu przez roślinę, na podstawie wybarwienia liścia. Stosowana jest technologia wszechstronnej analizy obrazu, klasyfikująca ilość zielonych pikseli na obszarze liścia. Pomimo, iż ImageIT jest zaawansowaną technologią, jest bardzo łatwy w obsłudze i elastyczny w zakresie wymogów technicznych. Aplikacja nie jest wrażliwa na rodzaj aparatu w urządzeniu i działa także na zdjęciach o niskiej rozdzielczości.
W obszarach o słabej sile sygnału sieciowego, można zrobić zdjęcia uprawy z aplikacji, które zostaną przez nią zapisane w archiwum, i analizę można wykonać w późniejszym teminie, kiedy urządzenie mobilne będzie miało już dostęp do pełnego zakresu sieci 3G, 4G lub WiFi.
Aplikacja ImageIT  jest dostępna do pobrania w wybranych krajach na systemy iOS, Android oraz Windows.

Pobierz aplikacje

ImageIT QR Code

Pobierz darmową aplikację za pomocą kodu QR.

Jeśli nie możesz pobrać aplikacji za pomocą kodu QR, pobierz aplikację za pomocą poniższego linku:

Pobierz przez urządzenie mobilne

 

Aplikacja jest tylko narzędziem informacyjnym. W celu uzyskania pełnej porady i programu nawożenia dla danej uprawy, prosimy o kontakt z naszym zespołem Doradców Agronomicznych.