Yara CheckIT

Yara CheckIT jest aplikacją na urządzenia mobilne (typu smartfon, tablet),  która oferuje użytkownikom fotograficzną bibliotekę upraw. Aplikacja umożliwia prostą i szybką indentyfikację ewentulanych niedoborów składników odżywczych.

CheckIT Image

Użytkownicy mogą korzystać ze zdjęć wysokiej rozdzielczości, filtrując niedobory po poszczególnych objawach, jak ich umiejscowieniu na roślinie, wyglądzie objawów, czy podejrzewanej przyczynie. Gdy przyczyna niedoboru zostanie ustalona, aplikacja podaje dalsze informacje, jak dany niedobór wpływa na roślinę, jaki rodzaj gleby jest podatny na ten typ niedoboru, i jakie czynniki będą powodowały jego pogorszenie.   CheckIT informuje o proponowanych zaleceniach nawozowych, mających na celu uzupełenienie zidentyfikowanych niedoborów, jak i listę alternatywnych produtków, które umożliwią zapobieganie danym niedoborom w następnym sezonie wegetacyjnym.  
Aplikacja jest dostosowana dla upraw i języka danego kraju docelowego. CheckIT  został w pełni przygotowany do pracy w obszarach nawet o niskiej sile sygnału. To umożliwa także korzystanie z aplikacji rolnikom, w trakcie prac polowych, kiedy bezpośrednio mogą ocenić objawy i sprawdzić zalecenia, w celu poprawy jakości uprawy oraz zwiększenia jej wydajności.

Pobierz aplikacje

CheckIT QR

Pobierz darmową aplikację za pomocą kodu QR. Jeśli nie możesz pobrać aplikacji za pomocą kodu QR, pobierz aplikację za pomocą poniższego linku:

Download using your Mobile Device

 


Aplikacja jest tylko narzędziem informacyjnym. W celu uzyskania pełnej porady i programu nawożenia dla danej uprawy, prosimy o kontakt z naszym zespołem Doradców Agronomicznych.