Narzędzia i usługi

Yara opracowała wiele pomocnych narzędzi i usług, aby podzielić się naszą wiedzą na temat optymalizacji jakości i wydajności upraw.  Narzędzia są także pomocne przy wyborze odpowiedniego pakietu produktów oraz zalecanych aplikacji nawozów. Dobranie prawidłowego programu nawożenia jest podstawą zrównoważonego rolnictwa. Yara doradza rolnikom, jak osiągnąć maksymalny plon, bez straty składników odżywczych do gleby, mimalizując tym samym wpływ na środowisko.     
Zobacz poniżej dostępne narzędzia:

Tankmix™

Tankmix™

Tankmix™ to serwis internetowy przedstawiający wytyczne dla mieszania nawozów dolistnych YaraVita z wieloma środkami ochrony roślin.

Yara CheckIT

Yara CheckIT

Yara CheckIT jest aplikacją na urządzenia mobilne (typu smartfon, tablet),  która oferuje użytkownikom fotograficzną bibliotekę upraw. Aplikacja umożliwia prostą i szybką indentyfikację ewentulanych niedoborów składników odżywczych.

Yara ImageIT

Yara ImageIT

Yara ImageIT jest to aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne (typu smartfon, tablet), która służy do pomiaru pobierania azotu w uprawie i generuje rekomendacje w oparciu o fotografie uprawy.

Yara N-Sensor™

Yara N-Sensor™

N-SensorTM jest narzędziem, montowanym na dachu traktora. N-SensorTM pomaga rolnikom mierzyć poziom azotu w uprawach zbóż oraz rzepaku.

Yara N-Tester™

Yara N-Tester™

N-Tester™ jest ręcznym narzędziem, które pozwala na szybkie i łatwe pomiary, do ustalenia wymaganej przez uprawę dwaki azotu.Umożliwia szybkie ustalenie konkretnych zaleceń, bezpośrednio na polu.

Yara TankmixIT

Yara TankmixIT

TankmixIT jest to aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne (typu smartfon, tablet), zawierająca wskazówki dotyczące mieszania produktów dolistnych YaraVita z innymi substancjami czynnymi.