Innowacyjność, badania i rozwój

Yara inwestuje w działania badawczo-rozwojowe (R&D) w celu wzmocnienia technologii procesowych, strategii odżywiania roślin i rozwiązań środowiskowych.

Inowacyjność, badania i rozwój

Firma Yara współpracuje z rolnikami i odbiorcami przemysłowymi w zakresie wypracowania innowacyjnych rozwiązań, które pomogą sprostać niektórym z największych wyzwań naszych czasów. Obejrzyj ten czterominutowy film i dowiedz się więcej.

Rolnicy potrzebują narzędzi, aby zwiększać wydajność swojej pracy, chroniąc przy tym ograniczone zasoby naszej planety. Wiedza oraz wyniki badań mogą pomóc im wytwarzać więcej żywności na małej powierzchni.

W sektorze przemysłowym konieczne jest działanie zgodnie z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska i nasi klienci potrzebują technologii, która ogranicza zanieczyszczenia.

Innowacyjne przedsięwzięcia firmy Yara są nastawione na znalezienie takich możliwości rozwoju biznesu, które zapewnią praktyczne rozwiązania — skuteczne i korzystne dla całego społeczeństwa.

Yara inwestuje w badania i rozwój (R&D), aby unowocześnić procesy technologiczne, strategie optymalizacji nawożenia upraw i rozwiązania w zakresie ochrony środowiska. Dzięki współpracy z naszymi partnerami i klientami sprawiamy, że wiedza przynosi korzyści w rolnictwie i przemyśle na całym świecie

Dowiedz się więcej o naszych innowacyjnych rozwiązaniach na stronie yara.com.