Kariera

Witamy!

Cieszymy się, że jesteś zainteresowan i zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat pracy w naszej firmie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Cel

Nasza planeta ma przed sobą ogromne wyzwania. W roku 2050 na świecie będzie 9 miliardów ludzi, co pociągnie za sobą konieczność zwiększenia produkcji żywności o 60 %. Emisje gazów cieplarnianych wzrosną o 50%.  Pracą w Yara przyczyniamy się do rozwiązywania kluczowych problemów naszych czasów - zmniejszania się zasobów naturalnych, braku wody i pogłębiających się zmian klimatycznych.

* OECD Baseline 2012

** FAO Baseline 2005–2007

Rozwój osobisty

Wiedza jest fundamentem sukcesu Yara. Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, od których możemy się uczyć. Każdy pracownik Yara, dzięki swoim kwalifikacjom i umiejętnościom, przyczynia się do rozwoju firmy. Podejmij wyzwanie i zadbaj o swój rozwój osobisty !

Współprac

W Yara pracownicy z całego świata współpracują i dzielą się wiedzą w celu osiągnięcia wspólnego celu. Niezależnie od zajmowanego stanowiska, każdy pracownik może liczyć na szacunek i dobrą atmosferę w pracy, zaś jego wkład w pracę zespołu jest doceniany. Pomimo kompleksowości projektów i naglących terminów, nie do przecenienia jest wyjątkowe i życzliwe środowisko zawodowe .

Rozwój

Choć obecnie Yara jest firmą globalną, nie zapomina o swoich norweskich korzeniach. Ponad sto lat działalności biznesowej udowodniły, iż jesteśmy godnym zaufania pracodawcą, przywiązującym wielką wagę do problemów bezpieczeństwa i warunków pracy. Mimo, iż nasza firma powstała wiele lat temu, nasze główne cechy - takie jak ciekawość, dynamika i zmysł przedsiębiorczości - towarzyszą nam niezmiennie przez wszystkie te lata. Yara jest firmą o otwartym umyśle, w której ludzie, wiedza i technologia są motorem pozytywnych zmian.