Kariera

Witamy!

Cieszymy się, że jesteś zainteresowan i zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat pracy w naszej firmie.

Oferty pracy w Yara są tak różnorodne, jak jej pracownicy. Przyjdź i pomóż rozwiązać niektóre z najważniejszych światowych wyzwań.

 

Yara prowadzi politykę ogłaszania wszystkich dostępnych miejsc pracy. Tutaj znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Produkcja i przetwarzenie

Production and Processing

Jest to obszar, w którym pracuje większość naszych pracowników. Obejmuje on wszystkie opracje pomiędzy zakładami uczestniczącymi w produkcji, od surowca, aż do produktu końcowego, w tym również transportu. Obejmuej on również planowanie i utrzymanie maszym produkcyjnych, wsparcie techniczne, a także przyszłe projekty.

Sprzedaż

Commercial Area

Pion handlowy zajmuje się wszystkimi działaniami związanymiz wprowadzeniem produktów na rynek i utrzymaniem marki,  poprzez marketing i szerokie uświadamianie rynku. W tym celu nasi specjaliści do spraw sprzedaży oraz agronomowie przekazują swoją profesjonalną i techniczną wiedzę klientom. Ponadto obszar ten obejmuje również zakupy i zaopatrzenie oraz handel surowcami z innymi kontrahentami.

Supply Chain

Supply Chain

Nasi koledzy w dziale Supply Chain koordynują produkcję, podział i sprzedaż produktów Yara. Dbają o planowanie, obchodzenie się z materiałem i transport surowców i produktów od źródła, poprzez cały łańcuch dostaw, do dystrybutora i klienta. Obszar ten obejmuje również wszystkie czynności związane z przetwarzaniem zamówienia sprzedaży.

Business Development and Growth

Business Development and Growth

Pracownicy Yara zatrudnienie w tym dziale, są odpowiedzialni za rozwój i poprawę technologiczną istniejących produktów, opracowanie receptur dla nowych produktów w celu rozszerzenia działalności na nowych i istniejących rynkach. Dział ma na celu ciągły rozwój portfolio produtków Yara, aby sprostać rosnącym potrzebom rynkowym. Obszar ten jest również zaangażowany w innowacyjność firmy.

Profesjonalna obsługa klienta

Professional Services

Yara jest zaangażowana we wszystkie części łańcucha wartości, jak zarządzanie, rozwój i wsprarcie wszystkich obszarów pracy, które są ważne dla naszej działalności.  Obszar ten obejmuje takie działy, jak: HR, Marketing, Finanse, Administrację, HESQ, IT, Dział Prawny.

Absolwenci szkół i uczelni

Yara rekrutuje absolwentów szkół i uczelni wyższych z doświadczeniem lub bez, glównie w obszarze Produkcji i przetwarzania.
Bieżące oferty zatrdunienia, znajdziesz tutaj.